1
|
2
5:30 PM Soccer (Girls JV) @ Lebanon High School
7:00 PM Soccer (Girls V) @ Lebanon High School
|
3
4:30 PM Soccer (Co-ed 6) Vs. St. Richards School RED/WHITE
4:30 PM Tennis (Boys V) @ Cathedral High School
4:30 PM Volleyball (Girls 6) Vs. Sycamore School
5:00 PM Soccer (Girls 7 & 8) @ Heritage Christian School
5:15 PM Cross Country (Co-ed MS) @ Eastwood/New Augusta Academy
5:30 PM Soccer (Boys V) @ University High School
5:30 PM Volleyball (Girls 7 & 8) Vs. Sycamore School WHITE
7:00 PM Soccer (Boys JV) @ University High School
|
4
4:30 PM Soccer (Boys 7 & 8) @ St. Richards School
5:00 PM Soccer (Girls V) @ Scecina Memorial High School
5:30 PM Soccer (Boys JV) Vs. Roncalli High School
7:00 PM Soccer (Boys V) Vs. Roncalli High School
|
5
4:30 PM Cross Country (Co-ed MS) Vs. St. Richards School/Sycamore
4:30 PM Soccer (Co-ed 6) Vs. Orchard School
4:30 PM Volleyball (Girls 6) @ Oaks Academy
5:00 PM Soccer (Girls 7 & 8) Vs. Pike Township Soccer
5:30 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ Oaks Academy
5:30 PM Volleyball (Girls JV) @ Heritage Christian School
6:00 PM Football (Boys 7 & 8) Vs. Lutheran
6:30 PM Volleyball (Girls V) @ Heritage Christian School
|
6
7:00 PM Football (Boys V) @ Scecina Memorial High School
|
7
9:00 AM Volleyball (Girls JV) @ North Central Invitational
9:00 AM Volleyball (Girls V) @ North Central Invitational
|
8
|
9
|
10
4:30 PM Cross Country (Co-ed MS) @ ISI/Sycamore/Orchard/St. Richard
4:30 PM Soccer (Co-ed 6) Vs. ISI BLACK/RED
4:30 PM Tennis (Boys V) @ Brebeuf Jesuit Prep School
4:45 PM Volleyball (Girls 6) Vs. Kingsway Christian School
5:00 PM Soccer (Boys 7 & 8) @ Westlane Middle School
5:00 PM Soccer (Girls 7 & 8) Vs. Westlane Middle School
5:00 PM Tennis (Co-ed MS) Vs. Hamilton Southeastern Jr. High
5:30 PM Soccer (Boys V) Vs. Monrovia High School
5:45 PM Volleyball (Girls 7 & 8) Vs. Kingsway Christian School RED
9:00 AM Golf (Girls V) @ Marion County Tournament
|
11
4:00 PM Golf (Girls V) Vs. Covenant Christian High School/Cardinal Ritter
4:00 PM Tennis (Co-ed MS) Vs. Orchard School
4:45 PM Volleyball (Girls 6) @ Traders Point
5:30 PM Volleyball (Girls JV) @ Scecina Memorial High School
5:45 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ Traders Point RED
6:30 PM Volleyball (Girls V) @ Scecina Memorial High School
|
12
4:30 PM Soccer (Co-ed 6) @ Orchard School RED/WHITE
5:00 PM Tennis (Boys V) @ Carmel High School
5:00 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ Monrovia High School WHITE
5:00 PM Volleyball (Girls JV) @ Covenant Christian High School
5:15 PM Tennis (Co-ed MS) Vs. Westlane Middle School
5:30 PM Golf (Girls V) @ PAAC Invite
5:30 PM Soccer (Boys V) Vs. Scecina Memorial High School
5:30 PM Soccer (Girls JV) @ Pendleton Heights High School
6:00 PM Football (Boys 7 & 8) @ Kingsway Christian School
6:00 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ Monrovia High School RED
6:00 PM Volleyball (Girls V) @ Covenant Christian High School
7:00 PM Soccer (Boys JV) Vs. Scecina Memorial High School
7:00 PM Soccer (Girls V) @ Pendleton Heights High School
|
13
7:00 PM Football (Boys V) Vs. Traders Point
|
14
2:30 PM Soccer (Girls V) @ Cardinal Ritter High School
9:00 AM Cross Country (Co-ed MS) @ Westlane Roundup
9:00 AM Soccer (Boys V) @ Westfield Invitational
9:00 AM Soccer (Girls JV) @ Lebanon JV Invitational
9:00 AM Tennis (Boys V) @ PAAC Conference Tournament
|
15
|
16
4:45 PM Soccer (Boys 7 & 8) Vs. Bethesda Christian School
4:45 PM Soccer (Co-ed 6) @ Bethesda Christian School RED/WHITE
5:00 PM Volleyball (Girls 6) Vs. Heritage Christian School
5:30 PM Soccer (Girls V) @ Monrovia High School
5:30 PM Volleyball (Girls JV) Vs. Guerin Catholic High School
6:00 PM Football (Boys JV) Vs. Lutheran High School
6:00 PM Volleyball (Girls 6) Vs. Heritage Christian School
6:30 PM Volleyball (Girls V) Vs. Guerin Catholic High School
|
17
4:30 PM Tennis (Boys V) @ North Central High School
4:45 PM Soccer (Boys 7 & 8) Vs. Kingsway Christian School
4:45 PM Soccer (Co-ed 6) @ Kingsway Christian School WHITE/BLACK
5:00 PM Cross Country (Co-ed MS) @ Beech Grove Invitational
5:00 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ Heritage Christian School WHITE
5:30 PM Soccer (Boys V) @ Beech Grove High School
5:30 PM Volleyball (Girls JV) Vs. Beech Grove High School
6:00 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ Heritage Christian School RED
6:30 PM Volleyball (Girls V) Vs. Beech Grove High School
7:00 PM Soccer (Boys JV) @ Beech Grove High School
|
18
4:30 PM Tennis (Co-ed MS) Vs. Tiger Tennis
4:30 PM Volleyball (Girls 6) @ St. Richards School
5:00 PM Soccer (Girls 7 & 8) Vs. Belzer Middle School
5:30 PM Soccer (Girls V) Vs. University High School
5:30 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ St. Richards School RED
|
19
4:30 PM Volleyball (Girls 6) Vs. Indiana School For The Deaf
5:00 PM Tennis (Boys V) Vs. Heritage Christian School
5:30 PM Soccer (Boys JV) @ Cardinal Ritter High School
5:30 PM Volleyball (Girls 7 & 8) Vs. Indiana School For The Deaf WHITE
5:30 PM Volleyball (Girls JV) Vs. Indiana School For The Deaf
6:30 PM Volleyball (Girls V) Vs. Indiana School For The Deaf
7:00 PM Soccer (Boys V) @ Cardinal Ritter High School
|
20
7:00 PM Football (Boys V) @ Lutheran High School
|
21
10:00 AM Soccer (Boys JV) @ Heritage Christian School
10:00 AM Soccer (Girls V) Vs. Lutheran High School
11:30 AM Soccer (Boys V) @ Heritage Christian School
12:00 PM Golf (Girls V) @ Sectional
12:00 PM Soccer (Boys V) Vs. PAAC Crossover
9:00 AM Cross Country (Co-ed V) @ FlashRocks Invitational
9:00 AM Tennis (Boys V) Vs. ICC Conference Tournament
|
22
|
23
4:30 PM Cross Country (Co-ed MS) Vs. Heritage Christian School
4:30 PM Soccer (Co-ed 6) @ Sycamore School BLACK/RED
4:30 PM Tennis (Co-ed MS) @ Sycamore School
4:30 PM Volleyball (Girls 6) @ Orchard School
4:30 PM Volleyball (Girls 7 & 8) Vs. Hasten Hebrew Academy WHITE
5:00 PM Tennis (Boys V) @ Marion County Tournament
5:30 PM Soccer (Girls V) @ Speedway High School
5:30 PM Volleyball (Girls 6) @ Orchard School
5:30 PM Volleyball (Girls 7 & 8) Vs. Hasten Hebrew Academy RED
|
24
5:00 PM Tennis (Boys V) @ Marion County Tournament
5:00 PM Volleyball (Girls 6) @ Heritage Christian School
6:00 PM Volleyball (Girls 6) @ Heritage Christian School
|
25
4:30 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ Orchard School WHITE
5:00 PM Soccer (Girls 7 & 8) Vs. Stonybrook Middle School
5:00 PM Tennis (Boys V) @ Marion County Tournament
5:30 PM Volleyball (Girls 7 & 8) @ Orchard School RED
5:30 PM Volleyball (Girls JV) Vs. Pendleton Heights High School
7:00 PM Volleyball (Girls V) Vs. Pendleton Heights High School
|
26
10:00 AM Tennis (Boys V) @ Marion County Tournament-Championship
4:30 PM Soccer (Co-ed 6) Vs. Hasten Hebrew Academy RED/WHITE
5:00 PM Cross Country (Co-ed MS) @ Speedway MS
5:00 PM Soccer (Boys 7 & 8) @ Mt. Vernon Middle School
5:00 PM Soccer (Girls 7 & 8) @ Mt. Vernon Middle School
5:00 PM Tennis (Co-ed MS) @ Creekside M.S.
5:15 PM Volleyball (Girls 7 & 8) Vs. Raymond Park MS WHITE
5:30 PM Soccer (Boys JV) Vs. Bishop Chatard High School
5:30 PM Soccer (Girls V) @ Beech Grove High School
5:30 PM Volleyball (Girls JV) @ Cardinal Ritter High School
6:00 PM Football (Boys 7 & 8) Vs. Southport Middle School
6:15 PM Volleyball (Girls 7 & 8) Vs. Raymond Park MS RED
6:30 PM Volleyball (Girls V) @ Cardinal Ritter High School
7:00 PM Soccer (Boys V) Vs. Bishop Chatard High School
7:00 PM Soccer (Girls JV) @ Beech Grove High School
|
27
7:00 PM Football (Boys V) Vs. Oldenburg Academy
|
28
11:00 AM Cross Country (Co-ed V) @ PAAC Conference Meet
9:00 AM Golf (Girls V) @ Regional
9:00 AM Tennis (Boys V) @ Royals JV Invitational
9:00 AM Volleyball (Girls 7 & 8) @ MICC Tournament RED
9:00 AM Volleyball (Girls 7 & 8) @ MICC Tournament WHITE
9:00 AM Volleyball (Girls JV) @ JV Tournament
9:00 AM Volleyball (Girls V) @ Eastern Hancock Invitational
|