27
|
28
|
29
|
30
|
31
|
1
|
2
12:30 PM Gymnastics (Girls V) @ Lafayette Jeff Invite
7:30 PM Basketball (Girls V) Vs. Sectional - Finals
9:00 AM Basketball (Boys Fr) @ Frankfort Tourney
9:00 AM Wrestling (Boys V) @ Regional
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Girls Sectional - Finals
|
3
|
4
6:00 PM Swimming & Diving (JH) Vs. Tecumseh
|
5
6:00 PM Basketball (Boys Fr) Vs. Covington HS
6:00 PM Basketball (Girls 7th) @ Cloverdale 7A/8A
6:00 PM Swimming & Diving (JH) @ Northridge Middle School
6:00 PM Wrestling (Boys JH) Vs. Northridge Middle School
7:15 PM Basketball (Girls 8th) @ Cloverdale 7A/8A
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Girls Regional - Diving Only
|
6
|
7
6:00 PM Basketball (Boys Fr) @ Lebanon HS
6:00 PM Basketball (Girls 7th) Vs. Lebanon
6:00 PM Basketball (Girls 8th) @ Lebanon
6:00 PM Swimming & Diving (JH) @ Fountain Central HS
6:00 PM Wrestling (Boys JH) Vs. North Putnam Middle School
|
8
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Girls State - Prelims
|
9
10:00 AM Gymnastics (Girls V) @ Logansport Invite
6:00 PM Basketball (Boys JV) @ Fountain Central HS
7:30 PM Basketball (Boys V) @ Fountain Central HS
9:00 AM Wrestling (Boys V) @ Semi-State
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Girls State - Finals
|
10
|
11
6:00 PM Swimming & Diving (JH) Vs. Frankfort Middle School
6:00 PM Wrestling (Boys JH) Vs. Frankfort Middle School
6:30 PM Gymnastics (Girls V) @ Lafayette Jeff
|
12
6:00 PM Basketball (Girls 7th) @ Tri-West 7A/8A
6:00 PM Swimming & Diving (JH) Vs. Tri-West Middle School
7:15 PM Basketball (Girls 8th) @ Tri-West 7A/8A
|
13
|
14
5:30 PM Wrestling (Boys JH) @ Tri-West
6:00 PM Basketball (Girls 7th) @ Fountain Central
6:00 PM Basketball (Girls 8th) Vs. Fountain Central
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Boys Sectional - Prelims
|
15
6:00 PM Basketball (Boys JV) Vs. Frankfort HS
6:30 PM Wrestling (Boys V) @ State Finals
7:30 PM Basketball (Boys V) Vs. Frankfort HS
|
16
12:00 PM Gymnastics (Girls V) Vs. Southmont Gymnastics Invitational
9:00 AM Wrestling (Boys V) @ State Finals
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Boys Sectional - Finals
|
17
|
18
6:30 PM Gymnastics (Girls V) Vs. County
|
19
6:00 PM Basketball (Girls 7th) Vs. Rockville 7A /8A
6:00 PM Swimming & Diving (JH) @ North Putnam
6:00 PM Wrestling (Boys JH) @ Lebanon Middle School
7:30 PM Basketball (Girls 8th) Vs. Rockville 7A/8A
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Boys Regional - Diving Only
|
20
|
21
5:30 PM Swimming & Diving (JH) @ Danville
6:00 PM Basketball (Girls 8th) @ SAC Tourney
6:00 PM Wrestling (Boys JH) Vs. Danville Middle School
|
22
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Boys State - Prelims
|
23
10:00 AM Swimming & Diving (JH) @ County
9:00 AM Basketball (Girls 8th) @ SAC Tourney
9:30 AM Wrestling (Boys JH) Vs. Southmont Super 16
TBA Gymnastics (Girls V) @ Sectional
TBA Swimming & Diving (Co-ed @ Boys State - Finals
|
24
|
25
|
26
6:00 PM Basketball (Girls 7th) Vs. South Vermillion MS 7A/8A
6:00 PM Swimming & Diving (JH) @ South Putnam
6:00 PM Wrestling (Boys JH) @ Western Boone Jr-Sr High School
7:15 PM Basketball (Girls 8th) Vs. South Vermillion MS 7A/8A
|
27
|
28
6:00 PM Basketball (Girls 7th) Vs. Northridge
6:00 PM Swimming & Diving (JH) @ Lebanon
6:00 PM Wrestling (Boys JH) Vs. Fountain Central HS
7:15 PM Basketball (Girls 8th) Vs. Northridge
|
1
|
2
|