30
|
31
|
1
|
2
|
3
5:30 PM Basketball (Girl's JH) Vs. Oak Hill
5:30 PM Swimming (Coed V/JV) @ Elwood */Liberty Christian
6:00 PM Wrestling (V/JV) Vs. Mississinewa *
|
4
5:00 PM Basketball (Boy's 9) @ Madison-Grant *
6:00 PM Basketball (Boys V/JV) @ Madison-Grant *
|
5
11:00 AM Basketball (Girl's V/JV) @ Oak Hill *
6:00 PM Basketball (Boys V/JV) @ South Adams
9:00 AM Wrestling (V/JV) @ Maconaquah Inv
|
6
|
7
5:30 PM Basketball (Boy's JH) Vs. Monroe Central
|
8
|
9
5:30 PM Basketball (Boy's JH) Vs. Bluffton
6:00 PM Basketball (Boy's 9) Vs. Union City
6:30 PM Wrestling (V/JV) @ Oak Hill *
7:00 PM Basketball (Girl's V/JV) @ Muncie Burris
|
10
|
11
5:00 PM Basketball (Boy's 9) Vs. Mississinewa *
6:00 PM Basketball (Boys V/JV) Vs. Mississinewa *
6:00 PM Wrestling (V/JV) @ CIC Championships
|
12
11:00 AM Basketball (Girl's V/JV) Vs. Mississinewa *
5:00 PM Basketball (Boy's 9) @ Winchester
6:00 PM Basketball (Boys V/JV) @ Winchester
9:00 AM Wrestling (V/JV) @ CIC Championships
9:30 AM Basketball (Girl's JH) @ Blue River Inv.
|
13
|
14
5:30 PM Basketball (Boy's JH) Vs. Alexandria
5:30 PM Basketball (Girl's JH) @ Alexandria
|
15
5:00 PM Basketball (Boy's JH) Vs. Muncie Northside
5:30 PM Basketball (Girl's JH) @ East Jay
|
16
6:00 PM Wrestling (V/JV) Vs. Marion
|
17
5:30 PM Basketball (Boy's JH) @ Wes-Del
5:30 PM Basketball (Girl's JH) Vs. Eastbrook
5:30 PM Swimming (Coed V/JV) Vs. South Adams
6:00 PM Basketball (Girl's V/JV) Vs. Frankton *
|
18
5:00 PM Basketball (Boy's 9) @ Frankton *
6:00 PM Basketball (Boys V/JV) @ Frankton *
6:30 PM Wrestling (V/JV) @ Girls State Finals
|
19
1:00 PM Basketball (Boys V/JV) Vs. North Miami
12:00 PM Basketball (Girl's V/JV) @ Western
|
20
|
21
5:30 PM Basketball (Boy's JH) @ Elwood (CIC Rd 1)
5:30 PM Basketball (Girl's JH) @ Monroe Central
|
22
6:00 PM Basketball (Girl's V/JV) Vs. Adams Central
6:00 PM Swimming (Coed V/JV) @ Jay County/Muncie Burris
|
23
5:30 PM Wrestling (V/JV) @ Northfield JV Inv
5:30 PM Wrestling (V/JV) @ Northfield JV Invite
6:00 PM Basketball (Boy's JH) @ TBA (CIC Semis)
|
24
5:30 PM Swimming (Coed V/JV) Vs. Delta
|
25
5:00 PM Basketball (Boy's 9) @ Eastbrook *
6:00 PM Basketball (Boys V/JV) @ Eastbrook *
|
26
11:00 AM Basketball (Girl's V/JV) Vs. Eastbrook *
5:00 PM Basketball (Boy's 9) Vs. Jay County
6:00 PM Basketball (Boys V/JV) Vs. Jay County
8:30 AM Wrestling (V/JV) @ Sectional
9:00 AM Basketball (Boy's JH) @ TBA (CIC Finals)
|
27
|
28
5:30 PM Basketball (Girl's JH) Vs. Elwood (CIC Rd 1)
6:00 PM Basketball (Boy's 9) @ Elwood *
6:00 PM Swimming (Coed V/JV) @ Norwell (M)
|
29
5:00 PM Wrestling (JH) @ South Adams
7:00 PM Basketball (Girl's V/JV) @ New Castle Sectional
|
30
6:00 PM Basketball (Girl's JH) @ TBA (CIC Semis)
|
31
5:00 PM Basketball (Boy's 9) @ Tri-Central
5:30 PM Swimming (Coed V/JV) @ Sectional Prelims (W)
6:00 PM Basketball (Boys V/JV) @ Tri-Central
6:00 PM Wrestling (JH) @ Randolph So/Muncie No/W Jay
|
1
|
2
|