1
|
2
6:00 PM Basketball (Boys Fresh.) Vs. Clinton Christian School
6:30 PM JH Winter BBB/CH Sports Awards Night @ FHS Cafeteria
|
3
4:45 PM Basketball (Girls 6 A/B) Vs. Milford MS
6:00 PM Basketball (Boys Fresh.) Vs. Garrett HS
6:00 PM Basketball (Girls JV) Vs. Northridge HS
7:30 PM Basketball (Girls V) Vs. Northridge HS
|
4
|
5
4:30 PM Basketball (Girls 7) @ Westview JH A/B
4:30 PM Basketball (Girls 8) Vs. Westview JH A/B
|
6
5:00 PM Basketball (Boys JV) Vs. Garrett B/G DH
5:00 PM Basketball (Girls JV) Vs. Garrett B/G DH
6:30 PM Basketball (Boys V) Vs. Garrett B/G DH
8:00 PM Basketball (Girls V) Vs. Garrett B/G DH
|
7
6:00 PM Basketball (Boys JV) @ Whitko HS
7:30 PM Basketball (Boys V) @ Whitko HS
8:30 AM Basketball (Girls 7) Vs. Fairfield Shootout
9:30 AM Basketball (Girls 8) Vs. Fairfield Shootout
9:30 AM Wrestling (Boys V) @ Regional Meet
|
8
|
9
5:00 PM Basketball (Girls 7) @ Jimtown JH
6:00 PM Basketball (Boys Fresh.) Vs. Concord HS
6:00 PM Basketball (Girls 8) @ Jimtown JH
|
10
5:00 PM Basketball (Girls 6 A/B) @ West Noble MS
5:30 PM Wrestling (Boys JH) Vs. Angola Middle School
7:00 PM Basketball (Girls V) @ Sectional Round 1
|
11
|
12
4:45 PM Basketball (Girls 6 A/B) Vs. Westview Elementary School
7:30 PM Basketball (Boys V) Vs. Fremont HS
|
13
6:00 PM Basketball (Boys JV) Vs. Fremont HS
|
14
8:30 AM Wrestling (Boys V) @ Semi-State Meet
|
15
|
16
4:45 PM Basketball (Girls 6 A/B) @ Lakeland MS
5:00 PM Basketball (Girls 7) Vs. Prairie Heights MS
5:00 PM Wrestling (Boys JH) @ Prairie Heights MS
6:00 PM Basketball (Girls 8) Vs. Prairie Heights MS
|
17
4:45 PM Basketball (Girls 7) Vs. Goshen MS A/B
4:45 PM Basketball (Girls 8) @ Goshen MS A/B
6:00 PM Basketball (Boys JV) @ Angola HS-resch.
7:30 PM Basketball (Boys V) @ Angola HS-resch
|
18
|
19
5:00 PM Basketball (Girls 7) @ Lakeland MS
6:00 PM Basketball (Girls 8) @ Lakeland MS
|
20
6:00 PM Basketball (Boys JV) Vs. Churubusco HS
6:00 PM Wrestling (Boys V) @ State Finals
7:30 PM Basketball (Boys V) Vs. Churubusco HS
|
21
10:00 AM Basketball (Girls 8) @ WN MS 4-way Tourney
9:00 AM Basketball (Girls 7) @ WN MS 4-way Tourney
9:30 AM Wrestling (Boys V) @ State Finals
|
22
|
23
5:00 PM Basketball (Girls 7) Vs. Lakeview MS Warsaw
6:00 PM Basketball (Girls 8) Vs. Lakeview MS Warsaw
|
24
5:00 PM Basketball (Girls 6 A/B) Vs. West Noble MS
5:00 PM Basketball (Girls 7) @ Northridge MS (A/B)
5:00 PM Wrestling (Boys JH) Vs. Bremen MS
6:00 PM Basketball (Boys JV) @ Jimtown HS
6:00 PM Basketball (Girls 8) Vs. Northridge MS A/B
7:30 PM Basketball (Boys V) @ Jimtown HS
|
25
|
26
4:45 PM Basketball (Girls 6 A/B) @ Milford MS
5:00 PM Basketball (Girls 7) @ Central Noble MS
6:00 PM Basketball (Girls 8) @ Central Noble MS
|
27
6:00 PM Basketball (Boys JV) @ Central Noble HS
7:30 PM Basketball (Boys V) @ Central Noble HS
|
28
8:30 AM Basketball (Girls 7) Vs. Fairfield Invitational
9:00 AM Wrestling (Boys JH) @ Goshen Super Dual
9:30 AM Basketball (Girls 8) Vs. Fairfield Invitational
|